دوره آموزشی و مجازی فکر سالم و جسم سالم چگونه دوره ای است؟

داستان کاهش وزن من من سالهای سال گرفتار اضافه وزن بودم و همین موضوع باعث شد من در سنین کم دچار چربی خون بشوم و بعدتر فشار خون هم گرفتم بعد از تلاش بسیار و شکستهای پی در پی متوجه شدم چیزی که جسمم را به این شکل در آورده شیوه غذا خوردنم نیست بلکه [ ادامه مطلب… ]

گنج لوتوس

    خلاصه ی ویس: در این ویس دوره ی گنج لوتوس معرفی و از نتایجی که در بر خواهد داشت،کامل توضیح داده میشود. نکته:اگر شما هم تمایل داریذ مشکلات مالی ،روابط و سلامتیتون رو بسرعت برطرف کنید،بهتون پیشنهاد می کنم به این ویس گوش بدین و در دوره ی بینظیر شرکت کنید.

چگونه استرس رسیدن به هدف رو کم کنیم

خلاصه ی ویس: در این ویس به آیات و عباراتی  اشاره میشود که به کمک آنها می توان بر نگرانی و استرس های خود غلبه کرد.

آداب بخشش

خلاصه ی ویس: باید بخشش را بر اساس بی نیازی انجام بدهیم،یعنی اینکه وقتی در مقابل دیگرا با عشق و بدون توقع رفتار کنیم،دلخوری ها از بین می روند.

روش جذب کردن هدف خاص

خلاصه ی ویس: در این ویس درباره ی راهکارهای زود بازده در روند جذب کردن هدف گفته شده: خود را لایق هدفتان بدانید.  نقاط ضعف خود را برطرف کنید. تمرین اعتماد بنفس و نکات ارزشمند دیگری که می توانید به راحتی زندگیتان را دگرگون کنید.  

چگونه هدفمان را رها کن

  رها کردن آرزو ها     خلاصه ویس در مرحله ی اول هدفت رو مشخص کن و تمارین لازم برای رسیدن به هدفت رو انجام بده و در نهایت نتیجه رو به خدایی بسپار که یدالله فوق ایدیهم هست. خدایی که از رگ گردن به شما نزدیکتره خداوندی که در تک تک سلول های [ ادامه مطلب… ]

فال گرفتن ممنوع

خلاصه ویس ضمیرناخودآگاه فالگیری و دعانویسی و تاثیرات مخربش بر باورها دوری از تعصبات نابجای دینی و حرکت در مسیر آگاهی