ناپلئون هیل اسرار موفقیت را برای ما بازگو می‌کند

اسرار مخفی موفقیت و ثروت کامل ترین و آخرین سمینار ناپلئون هیل میباشد که در آن تمام ناگفته های موفقیت و ثروت را که در هیچ کدام از کتابهایش حتی ( بیندیشید و ثروتمند شوید) نگفته بود را برای همه مردم عنوان میکند و آن را میراث خود برای جهانیان میداند.

 

مختصری در مورد ناپلئون هیل

 

نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود. یکی از معروف‌ترین اثر او، بیاندیشید و ثروتمند شوید است ، یکی از پرفروشترین کتاب‌های جهان است.

ناپلئون هیل، از پیشگامان فلسفه آمریکایی در زمینه رسیدن به موفقیت فردی، در وایز کانتی ایالت ویرجینیا و در منطقه‌ای متولد گردید که بی سوادی و خرافات در آنجا بیداد می‌کرد. پدرش آهنگر بود خانه‌ای که او در آن متولد شد، اتاقی کوچک در کنار رودخانه «پراد» در منطقه «وایس کانتی» ویرجینیا بود؛ و همه اعضای خانواده در خانه‌ای که یک اتاق بیشتر نداشت و کوچکترین توجهی به نظافت ان نمی‌شد زندگی می‌کردند. از این لحاظ خانه آنها برای همه ساکنین منطقه شناخته شده بود

«ناپلئون هیل» در ۲۶ اکتبر۱۸۸۳، در «ویرجینیای» آمریکا چشم به جهان باز کرد و در زمان کودکی علاقه خود را به مطالعه کتابهای داستان و همچنین، خلاصه‌نویسی و داستان‌نویسی نشان داد. او در سیزده سالگی، خبرنگار روزنامه «ویرجینیا» شد و نام «گزارشگر کوهستان» را برای خود انتخاب کرد. هیل با پولی که بدست می‌آورد، هزینه تحصیل خود را پرداخت می‌کرد. وی برای ادامه تحصیل وارد مدرسه حقوق شد، ولی از عهده هزینه‌های آن برنیامد، از این رو زمان بیشتری را صرف فعالیت در روزنامه و کسب درآمد کرد.

 

او اعتقاد داشت هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن دست پیدا کند 

و 

نقطه شروع تمام موفقیت‌ها، اشتیاق است

 

قسمت چهارم صحبت‌های ناپلئون هیل را اینجا ببینید 

احساست درباره این مقاله چی بود؟ 0 نظر

1 0
ناپلئون هیل اسرار موفقیت را برای ما بازگو می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *