دوره آموزشی و مجازی فکر سالم و جسم سالم چگونه دوره ای است؟

دوره آموزشی و مجازی فکر سالم

بازدیدها: 84

داستان کاهش وزن من

من سالهای سال گرفتار اضافه وزن بودم و همین موضوع باعث شد من در سنین کم دچار چربی خون بشوم و بعدتر فشار خون هم گرفتم بعد از تلاش بسیار و شکستهای پی در پی متوجه شدم چیزی که جسمم را به این شکل در آورده شیوه غذا خوردنم نیست بلکه شیوه فکر کردنم است که مرا دچار این رنج کرده است.

عزمم را جزم کردم تا بار سنگینم را بر زمین بگذارم دوست داشتم غذا بخورم و لاغر بشوم ابتدا خوب پیش رفتم اما بعد از مدتی متوجه شدم همین علاقه ام به غذا از چیزی دیگر به وجود آمده و عزمم را جزم کردم میزانِ غذا خوردنم را نیز کم کنم ، چون دوست داشتم آسیب کمتری به طبیعت بزنم.

در این سفر تصمیمم راگرفتم من از مشکل به وجود آمده به نفع خودم استفاده کردم و عزمم را جزم کردم تا به سرزمین بدنم و جسمم سفر کنم و تمامِ زوایای وجودی خودم را بررسی کنم .

به نکته ی شگفت انگیزی رسیدم. من فقط جسمم نبودم و ابعادی دیگر داشتم. من با اشتباهات کلامی و فکری خودم این همه چربی را به جسمم دعوت کرده بودم و اکنون اگر میخواستم لاغر بشوم باید افکارم را مدیریت میکردم نه اینکه جسمم سختی گرسنگی را تحمل کند و اصلا نیازی نبود جسمم سختی ورزش را تحمل کند. باید یک چیزهای دیگر کنترل میشد تا جسم من به آسودگی برسد.

من مدتها درگیر رژیم آب بودم، خامگیاهخواری کردم ، رژیمهای غذایی بسیاری از پزشکهای عزیز را تجربه کردم اما هرگز موفق نمیشدم . روحیه ام به شدت آسیب دیده بود و جسم عزیزم به دلیل رژیمهای مختلف آسیبهای جدی دیده بود.

به جراحی پناه بردم اما باز اتفاق خاصی نیافتاد. 

باید دست به کاری جدید میزدم. سفری جدید را آغاز کردم. سفری به درون خودم، برای آگاهی از ابعادِ وجود خودم.

در این سفر من به شناختی جالب از خودم رسیدم. من خودم را توانستم مدیریت کنم و این موضوع منجر به جذب اتفاقهایی قشنگتر از تناسب اندام شد. بهتر است بگویم در کنار جذب سلامتی و اندام ایده آلم من توانستم به درآمدی که آرزویش را داشتم برسم و از نظر روابط اتفاق هایی در زندگی من افتاد که هرگز در خواب هم این اتفاقهای قشنگ را نمی دیدیم.

 

دوره آموزشی و مجازی فکر سالم

 

از تغییر خانه گرفته تا خرید ماشین مورد علاقه ام و سفرهای رنگارنگ تا جذبهای معنوی و از همه مهمتر رسیدنِ زیاد به سکوت ذهن، هرچند ذهن گاهی وراجی های کوچکی می‌کرد اما من به قدرت شگفت انگیز خودم پی برده بودم و به جای رنجش از عملکرد ذهن از او عذرخواهی می‌کردم که با گامهای اشتباهم باعث شده بودم دچار کج فهمی بشود و این‌گونه به قول خودش از من محافظت کند. شاید اکنون این سئوال برایتان پیش بیاید ، اصلا این دوره چگونه دوره ای است و آیا به درد ما که نه اضافه وزن داریم و نه کمبود وزن میخورد یا نه؟

در این دوره ۲۸ ویس بسیار مهم و آموزشی گذاشته میشود که پایه های قانون جذب را در آنها آموزش میدهیم و به افراد کمک میکنیم با مدیریت ذهن و زبانشان سلامتی شان و اندام ایده آلشان را جذب کنند.

این دوره فراتر از جذب اندام ایده آل است و با کمک آموزشهای بسیار علمی و کاربردی ما میتوانید با مدیریت افکار و کلامتان زندگی رویایی خود را برای خودتان بسازید.

به راحتی شما تبدیل به تاثیرگذارترین فرد زندگی‌تان می‌شوید. مورد پذیرش همگان هستید و به اصطلاح شخصیتتان کاریزماتیک می‌شود

ی

اما شما که هنوز لاغر نشده اید!!

من وزنم ۹۵ کیلو بود ، یک روز روی ترازو رفتم و متوجه شدم به ۱۰۰ کیلو رسیده ام ، با دیوانگی فاصله ی کمی داشتم . دلم میخواست خودم را بزنم. اما نشستم و با خودم صحبت کردم. فیروزه جان وقتش رسیده کاری کنی ، و همان سفری را که برایتان گفتم از همینجا آغاز شد. از دلِ اندوهم برای خودم راهی زیبا ساختم. راهی که مرا به سمتِ زندگی متفاوتی سوق داد. اکنون ۷۵ کیلو گرم هستم، نسبت به خیلی ها هنوز چاقتر هستم اما نسبت به فیروزه ی قبلی بسیار متناسب و زیباتر شده ام. عجیب تر اینکه من به آرامشی رسیده ام که همیشه آرزویش را داشته ام

نگهداشتن وزن کار سختی هست:

قبل از این تا وزنم را کم میکردم به سرعت به وزن قبلی برمیگشتم اما اکنون وزن من با سرعت کم در حال پایین رفتنِ بیشتر است. اینکه لباسهای قبلی ات را به دیگران هدیه بدهی بسیار لذت بخش است. اینکه لباسهای تنگِ دیگران را بتوانی به راحتی استفاده کنی ، بسیار دلچسب است. تو تبدیل به فردی متفاوت میشوی اگر عزمت را جزم کرده باشی در این سفر کنارم باشی.

اکنون من به راحتی هر غذایی را میخورم اما ترس از چاق شدن ندارم. چون ذهنم آرام است. 

 

آیا با کنترل ذهن می‌شود به وزن ایده‌آل رسید؟

خیلی خوب است بدانیم ما دارای سه بعد هستی

بعد احساسی

بعد ذهنی

بعد جسمی

ناهماهنگی بین ابعاد وجودمان باعث بروز مشکلاتی به صورت بیماری ، چاقی، لاغری، کمبود درآمد ، تنهایی و … می‌شود. در این جهان همه چیز انرژی هست. هرچیزی چیز دیگر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در واقع ما انعکاس خودِ درونی‌مان را در هرچیز و هر کس مشاهده می‌کنیم. شاگتی کواین نویسنده کتاب تجسم خلاق در این باره میگوید:

زمانی که ما با دردها و ناراحتی هایمان مواجه می‌شویم باید احساسشان کنیم ، تاییدشان کنیم و در جهت برقرار کردن تعادل بین نیازها و احتیاجاتمان اقدام کنیم. 

یکی از نکاتی را که من در زمینه رسیدن به آرامش و رسیدن به آرزوهایم درک کردم این بود که باید بین ابعاد وجودم تمرکز و تعادل برقرار کنم ، متوجه شدم اگر رژیم های مختلف را تست کنم باز هم با شکست مواجه هستم چون باید ذهن و عواطفم را نیز مدیریت کنم. کم کم متوجه شدم این هماهنگی بر روی کائنات تاثیر مثبت می‌گذارد. زمانی که متوجه بشویم ، تعادل در وجودِ ما باعث تعادل در تمام جهان هستی می‌شود با اطمینان بیشتری در این راه گام برمیداریم. 

به همین منظور دوره آموزشی استادی زندگی یا «فکرسالم-جسم سالم» را طراحی کردم تا تجربیات خودم را با شما به اشتراک بگذارم و شما را با قدرتهای خاص‌تان آشنا کنم. 

این دوره بسیار شگفت انگیز است و تنها دوره ای است که با قیمتی بسیار مناسب شما را به بزرگترین آرزویتان یعنی رسیدن به جسمی سالم می‌رساند.

 

قیمت دوره ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان است اما این روزها با ۴۰ درصد آف به فروش میرسد و شما میتوانید خودتان و عزیزانتان را به دلپذیرترین ضیافت این دنیای زیبا دعوت بفرمایید.

 

ادمینهای تلگرامم همواره کنار شما هستند و پاسخگوی سئوالاتتان هستند

 

در اینستاگرام خودم کنارتان هستم و به هرگونه سئوال شما پاسخ می‌دهم

لینک تلگرام در پایین همین صفحه قرار گرفته است

 

فیروزه امیرمالایی

مدرس مهارتهای زندگی و رشد فردی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید